Dom Bystrzyca Górna
Bystrzyca Górna, dolnośląskie
- 725 000 zł
- 104 m²
- 6 971,15 zł/m²
Ilona Trela
Skontaktuj się
Dom Bystrzyca Górna
Bystrzyca Górna, dolnośląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom Bystrzyca Górna
Zaktualizowane: 18 maja 2026
725 000 zł 104 m² 6 971,15 zł/m²
dom wolnostojący
4
1 100 m²
garaż wolnostojący
1930
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
1 100 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
1930Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 725 000 zł (6 971,15 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka domu 104 m², 4 pokoje (1 sypialnia), 1 łazienka; stan: dobry (dom pod klucz)
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1930
- okna: plastikowe
- Działka: 1 100 m²
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 768481
Lokalizacja
- Adres: Bystrzyca Górna, Świdnica, świdnicki, dolnośląskie
Opis nieruchomości
DOM JEDNORODZINNY W UROKLIWEJ CZĘŚCI BYSTRZYCY GÓRNEJ.
Biuro RENOMAHOME NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej, spokojnej części Bystrzycy Górnej - idealnej dla osób poszukujących komfortu życia w bliskości natury, nie rezygnując z udogodnień miasta. (...)